Manažer výroby

Melon s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

33000 — 50000 Kč

Detail pracovní pozice

1. kontakt e-mailem: info@melon.cz
Požadavky: zkušenosti s vedením výroby; zkušenosti s řízením a motivací pracovníků; schopnost teamové spolupráce a efektivní komunikace; samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

Náplň práce:
- zodpovídat za chod výroby, přehled o výrobě, termíny zakázek
- organizovat, vést, motivovat pracovníky
- komunikace pracovníky
- sledování a vyhodnocování výrobních ukazatelů

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující firmy
- příspěvek na dopravu
- prémie
- pružná pracovní doba
- možnost seberealizace a odborného růstu
- příspěvek na životní/penzijní pojištění
- nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Melon s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 33000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.3.2023