Referent/referentka

Ministerstvo vnitra Středočeský kraj, Kladno
Dohoda o pracovní činnosti

190 Kč

Detail pracovní pozice

POUZE PRO OBČANY ČR

Náplň práce:
- přepážkový pracovník,
- odbavování klientů,
- vylepování nových štítků o pobytu do cestovního dokladu občanům Ukrajiny, pobývajících na území České republiky z důvodu války na Ukrajině (zadání do systému, vytisknout štítek, vylepit do pasu - celý proces na 20 minut maximálně) - pod dozorem kmenových zaměstnanců ministerstva.

20 HODIN - TÝDNĚ

Pracovní pozice na dobu určitou do 31.12.2023.

Kontakt e-mailem viz výše.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ministerstvo vnitra
  • Termin: 25.1.2023
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 190 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 30.3.2023