Strážný/á OZP

Bartoň a Partner s.r.o. Olomoucký kraj, Šumperk
Zkrácený úvazek

14000 Kč

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Uchazeč/ka musí mít čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou. Pracovní doba bude rozvržena do 7,5, 8 a 12 hod. směn (v pracovní dny 14.30 - 22, 22 - 6 hod.; o víkendech 6 - 18, 18 - 6 hod.). Možné pracovat pouze denní směny.
Náplň práce: evidence osob a vjíždějících vozidel, obchůzková činnost.
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (735 171 157) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu práce, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bartoň a Partner s.r.o.
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 14000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.3.2023