Referenti bezpečnosti státu

Ministerstvo vnitra Hlavní město Praha,
Plný úvazek

21710 — 31820 Kč

Detail pracovní pozice

Růžková Renata Bc., e-mail: renata.ruzkova@mvcr.cz

Náplň práce: Přepážkový pracovník - odbavování klientů na úseku přijímání žádostí o pobytová oprávnění cizinců v ČR a související administrativa (vedení správního řízení)

Předpoklady:
- dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
- odolnost vůči stresu
- znalost práce na PC (MS Word, internet)
- trestní a morální bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- flexibilita
- občanství ČR

Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení po zkušební době, stravenky, kvartální výkonnostní odměny, indispoziční volna, specializovaná bezpečnostní školení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ministerstvo vnitra
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 21710 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.3.2023