Topiči - obsluha vysokotlakových kotlů

Synthesia, a.s. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

28000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň
- Obsluha nových vysokotlakých parních kotlů spalujících uhlí, plyn a biomasu (rekonstrukce kotelny dokončena v 2019)
- Řízení provozu vysokotlakých parních kotlů prostřednictvím automatických řídicích systémů z velínu kotelny
- Obsluha zařízení v souladu s platnými provozními předpisy
- Zajištění řádného a bezporuchového provozu kotelny
- Kontrola technického stavu zařízení kotelny, udržování pořádku na pracovišti
- Zabezpečení provozu kotelny v nepřetržitém provozu
Požadujeme
- ÚSO obor strojní
- Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce a rozhodování
- Dobrý zdravotní stav
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Topičský průkaz pro kotle II. nebo I. třídy výhodou
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- české zázemí bez agenturních zaměstnanců
- příspěvek na firemní benefity až 40.000Kč/ ročně (Cafeterie, MultiSport a další)
- mimořádné odměny až 20.000Kč/ ročně
- odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000Kč
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt e-mailem, telefonicky (v pracovní dny, 06:00 - 15:00) nebo osobně (každou středu v 08:00 - hlavní vrátnice Semtín).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Synthesia, a.s.
  • Termin: 16.1.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 31.12.2023