Mistr/mistrová v technickém krejčovství

KÖNIG - SURF, s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazekDohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

150 — 160 Kč

Detail pracovní pozice

Popis práce
Mistr/mistrová musí střih vymyslet, nakreslit, nastříhat materiál, rozdělí práci šičkám a přípravářkám, kontroluje a hodnotí jejich práci. Nejde o těžké šití. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti.
Tvorba šablon/střihů na obaly pro lyže, snowboardy, surfy, lodě, také obaly na pneumatiky, sluneční clony, tepelné izolace na obytné vozy, hudební nástroje, zbraně atd…

Náplň práce:
tvorba střihů, příprava materiálů a střihání látek
rozdělování práce přípravářkám a švadlenám, kontrola kvality práce
komunikace se zákazníkem osobně, telefonem
šití výrobků, zaučování nových šiček

Požadujeme
Zkušenost s výrobou střihů, stříháním látek a technickým šitím
Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost, fyzická zdatnost
Ochotu učit se novým technologickým postupům
Neustálý posun kvality a úspor ve výrobních postupech

Nabízíme
Práci v malém kolektivu v rodinné firmě
HPP nebo DPČ nebo DPP
Odpovídající mzdu a motivační systém odměňování
Zaměstnanecké slevy na zboží a služby

Odměňování pozice mistr/mistrová:
hodinová sazba: 150 - 160 Kč/ hod.

Na jaké benefity má mistrová nárok:
4 týdny dovolené
1 sick day po odpracování každých měsíců
odměna za loajalitu - po odpracovaném roce - stravenky
nákup zboží a služeb se zaměstnaneckou slevou - ve výši 50%

Pracovní doba:
možnost pohyblivé pracovní doby
- možnost zkráceného úvazku 30 hod/týden

Místo výkonu práce:
Těšínská 14, Plzeň - Doubravka
V případě zájmu volejte 377 262 180 nebo pište na konig@konig.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KÖNIG - SURF, s.r.o.
  • Termin: 3.1.2023
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 150 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.4.2023