Konstruktér/ka střihů

PSí HUBÍK s.r.o. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: konstrukce střihů - kombinéza pro motorkáře na cestách i na závodních tratích.
- Očekáváme: znalost konstrukce střihu, základy práce v CAD systému výhodou, technické myšlení, představivost, smysl pro detail, samostatnost a spolehlivost.
- pracovní doba: Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod., 40 hodin týdně, 3 měsíce zkušební doba, smlouva na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Benefity: finanční odměny za výsledky, příspěvek na stravování, sleva na nákupy ve výrobních prodejnách, týden dovolené navíc
- Kontakt telefonicky PO - PÁ od 8:00 - 17:00 hod., tel: 603 581 488, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: psi@psi.eu.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PSí HUBÍK s.r.o.
  • Termin: 9.1.2023
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.3.2023