Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Explosia a.s. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup možný IHNED.
Pracovní náplň:
- spolupráce na specifikaci technického zadání pro výběrová řízení
- příprava a realizace výběrových řízení dle schváleného investičního plánu
- zajištění komunikace s úřady (SÚ, HZS, OBÚ) a externími pracovníky
- spolupráce na smluvních podmínkách s vybranými dodavateli
- kontrola projektové dokumentace u investičních projektů
- dohled nad realizací investičních projektů, zejména technologických částí
- účast na kontrolních dnech, zápisy z KD
- předává dokončené investiční projekty
- spolupracuje s externími Fy v rámci celého investičního procesu
- realizije investiční záměry a projekty
- sestavuje podklady pro aktivaci majetku
Požadavky.
- SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
- praxe na pozici investiční technik
- znalost práce na PC - SAP, technických norem a legislativy výbušnin
- komunikační schopnosti, loajalita, týmová práce
- aktivní přísup, zájem učit se nové věci, pečlivost a samostatnost
- dobrý zdravotní stav
- výpis z trestního rejstříku
Zaměstnanecké výhody:
- odměny čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí, za doporučení nového zaměstnance 7000 Kč
- zkrácená pracovní doba 37,5 hod/týden
- příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč/měsíc
- očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
- příspěvek na dětské aktivity, poukázky unišek a další
První kontakt e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Explosia a.s.
  • Termin: 1.1.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2023