Vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním III (SM č. 280290)

Generální finanční ředitelství Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

21710 — 31820 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Služba zahrnuje zejména zajišťování agendy fází daňového řízení nebo správy více druhů daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění.
Přihlášky zasílejte nejpozději do 23. 1. 2023 dle postupu uvedeného na stránkách Finanční správy
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dní dovolené, 5 dní volna z důvodu zdravotní indispozice a další zaměstnanecké benefity

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Generální finanční ředitelství
  • Termin: 27.2.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 21710 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.2.2023