Referent Policie ČR - mobilní jednotka cizinecké policie

Ministerstvo vnitra Středočeský kraj, Kladno
Plný úvazek

25720 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
- bezúhonnost (výpis z restříku trestů),
- státní občanství ČR,
- osoby starší 18 let,
- ŘP minimálně skupiny B,
- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost, psychickou odolnost,
- znalost cizího jazyka výhodou.

Pracovní náplň:
- ochrana vnitřní a vnější Schengenské hranice,
- účast v zahraničních misích a operacích,
- hraniční kontrola osob,
- boj proti nelegální migraci,
- provádění eskort (spolupráce s leteckými maršály),
- dohled nad doržováním veřejného pořádku,
- dohled nad BESIP,
- obsluha moderních technických prostředků,
- součinnost s ostatními útvary policie v rámci celorepublikové působnosti,
- nadstandardní fyzická a střelecká příprava.

Nabízíme:
- plat během základní odborné přípravy 20720 ,- + Kč 5000,- Kč rizikový příplatek (je poskytnuto bezplatné ubytování a strava),
- po absolvování základní odborné přípravy 24590,- Kč + 9000,- Kč rizikový příplatek,
- 6 týdnů dovolené,
- náborový příspěvek ve výši 150000,- Kč,
- bezúročnou půjčku na bydlení,
- možnost jazykového vzdělávání a absolvování dalších profesních kurzů,
- po patnácti letech služby možnost 14 denního ozdravného pobytu a výsluhového příspěvku,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- moderní výzbroj a výstroj,
- možnost bezplatného ubytování.

Kontakt: npor. Mgr. Miroslav Pospíšil, vedoucí oddělení mobilní jednotky Praha, tel. 703 820 470, e-mail: miroslav.pospisil2@pcr.cz
nebo npor. Bc. Martin Polach, zástupce vedoucího mobilní jednotky Praha, e-mail: martin.polach@pcr.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ministerstvo vnitra
  • Termin: 1.1.2023
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 25720 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 30.6.2023