Odborný vrchní referent/tka - specialista poradenství a dalšího vzdělávání

Úřad práce České republiky Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

21703 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování poradenských, informačních a vzdělávacích činností v oblasti
zaměstnanosti, volby a změny povolání a rekvalifikace zájemců a uchazečů
o zaměstnání.
POŽADAVKY: Výběrového řízení na výše uvedené služební místo se v souladu se zákonem
může zúčastnit žadatel, který: splňuje základní předpoklady stanovené zákonem, tj.:je státním občanem České republiky, dosáhl věku 18 let, je plně svéprávný, je bezúhonný, dosáhl vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo, má potřebnou zdravotní způsobilost.
KONTAKT: Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební
místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě
do 12. prosince 2022, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele
poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce
ČR, Krajská pobočka v Pardubicích, Boženy Vikové – Kunětické 2011, 530 02
Pardubice, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního
úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s
uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru
služebního úřadu podatelna.pa@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové
sítě do datové schránky ID 4p2zpna. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto
oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh)
musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR2022/111667-7809
K žádosti dále žadatel doloží strukturovaný profesní životopis.
Bližší informace najdete na: https://www.uradprace.cz v sekci kariéra

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 21703 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.12.2022