údržbář/údržbářka

KOS WIRE EUROPE s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

23500 — 31690 Kč

Detail pracovní pozice

Hledáme kolegu na pozici údržbář.
Náplň práce:
o oprava všech výrobních zařízení ve firmě
o údržba výrobních zařízení včetně vybavení
o víkendová pohotovost s nadstandardním příplatkem - 1× měsíčně
o jednosměnný provoz (po-pá 8:00 - 16:00)

Očekáváme od Vás ukončené vzdělaní technického směru, pečlivost a spolehlivost. Zkušenost v údržbě výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:
o zajímavé zaměstnání v nadnárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
o možné rozšíření kvalifikace (VZV, jeřábník - vazač, přípradně svářečský kurz)
o stravování na pracovišti zcela zdarma
o mimořádné bonusy
o sick days
o dovolená nad rámec zákoníku práce
o příplatky nad rámec zákoníku práce
o vitaminové balíčky, věcné dary, firemní akce
o přátelské a férové prostředí

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: písemný životopis zaslat na e-mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • Termin: 1.12.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 23500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.2.2023