Poradce /poradkyně specialista

Úřad práce České republiky Plzeňský kraj, Rokycany
Plný úvazek

19730 Kč

Hlavní náplň činnosti: vypracovávání individuálních akčních plánů ke zvýšení možností uplatnění na trhu práce včetně jejich aktualizace a vyhodnocování. Provádění sociálně-právních a základních poradenských činností v oblasti zaměstnanosti a rekvalifikace zájemců a uchazečů o zaměstnání. Poradenství pro zprostředkování zaměstnání, individuální práce s uchazeči a zaměstnavateli. Kontrola plnění povinnosti uchazeče o zaměstnání dodržovat režim dočasné pracovní neschopnosti uchazeče o zaměstnání z důvodu nemoci nebo úrazu dle ustanovení § 127 odst. 3 zákona o zaměstnanosti. Podávání informací o volných pracovních místech a zároveň aktivní vyhledávání informací o volných pracovních místech. Realizace opatření a nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti, výběr uchazečů v rámci realizace jednotlivých nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti.
Požadujeme: komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v oblasti státní správy - výhodou,
Nabízíme: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci, pružná pracovní doba - plný úvazek, předpokládaný nástup: od 1.1.2023, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou PN) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 16. 12. 2022 včetně na e-mailovou adresu iveta.simanova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.1.2023
  • Místo: Plzeňský kraj, Rokycany
  • Plat: od 19730 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.12.2022