vodohospodářský dělník/ce

Povodí Moravy, s.p. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

25300 — 30400 Kč

Detail pracovní pozice

Požadovaný profil: střední vzdělání s výučním listem - obor vodní hospodářství, lesnictví, stavební, strojní nebo zemědělský, řidičské oprávnění sk. B včetně praxe v řízení podmínkou, platné osvědčení pro práci s motorovou pilou a křovinořezem podmínkou, řidičské oprávnění sk. B+E, T, průkaz VMP výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, schopnost týmové práce, manuální zručnost, časová flexibilita (pohotovost, přesčasy při mimořádných událostech), dobrý zdravotní stav (práce v terénu, pylovém a vlhkém prostředí), praxe v oboru vítána.
Hlavní charakteristika pracovní činnosti: údržba vodních toků a vodohospodářských zařízení a objektů (drobné stavební práce a opravy technologie) ve správě provozu, práce vyplývající z protipovodňové a havarijní služby, údržba a opravy svěřených strojů a zařízení, obsluha pracovních strojů v rámci výkonu dané profese a platných oprávnění, strojní a ruční sečení travních porostů, údržba břehových porostů včetně manipulace, soustřeďování a odvozu dřeva, pomocné stavební a zámečnické práce, zaměstnanec plní další úkoly podle pokynů příslušného nadřízeného vedoucího v rámci vymezeného okruhu činností.
Stravenkový paušál, dovolená navíc, fond FKSP, příspěvěk na penzijní připojištění.
Bližší informace poskytne: Ing. Lukáš Navrátil, vedoucí provozu Veselí nad Moravou, tel. 602 756 291. Více informací na odkazu www.pmo.cz/cz/nabidky/kariera/

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Mám zájem o pozici

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Povodí Moravy, s.p.
  • Termin: 1.1.2023
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 25300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.12.2022

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.