ANALYTIK / ANALYTIČKA - ODD. ANORGANICKÝCH ANALÝZ

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

23390 — 37170 Kč

- Náplň práce: provádění fyzikálně chemických analýz, vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách, spolupráce na zajištění chodu laboratoře a na tvorbě předpisové dokumentace, spolupráce na zajištění chodu laboratoře
Požadujeme: VŠ chemického zaměření, znalost analytické chemie (úsek analýzy vod), minimálně ukončené bakalářské studium, výhodou praxe v laboratoři, znalost AJ výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Nabízíme: práce na plný úvazek, velmi pestrá práce v analytické laboratoři, příjemný pracovní kolektiv, platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days
zázemí státní organizace, příspěvek na stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: katerina.karnikova@zuusti.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Termin: 1.1.2023
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 23390 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.12.2022