Vedoucí prodeje polotovarů

Synthesia, a.s. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

55000 — 65000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za prodej výrobků v daném výrobkovém sortimentu
- tvorba a zasílání nabídek výrobků zákazníků
- zpracování podkladů pro tvorbu obchodního plánu
- aktivní komunikace se zákazníky
- spolupráce při vyřizování reklamací
- účast na jednáních s obchodními partnery
- vedení týmu
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání chemického směru
- aktivní přístup, odpovědnost, samostatnost
- organizační a komunikační schopnosti
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- české zázemí bez agentruních zaměstnanců
- příspěvek na firemní benefity až 40.000 Kč/ročně (Cafeterie, MultiSport a další)
- mimořádné odměny až 20.000 Kč/ročně
- odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny 6.00 - 15.00 hodin nebo osobně každou středu v 8.00 hodin na hlavní vrátnici Semtín

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Synthesia, a.s.
  • Termin: 1.12.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 55000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2023