Provozní zámečníci

Rubena, s.r.o. Zlínský kraj, Zlín
Plný úvazek

35000 — 39000 Kč

Jste manuálně zručný a umíte opravit prakticky cokoli? Vyznáte se v technické a výkresové dokumentaci? Baví Vás dávat stroje do pořádku? Právě Vás hledáme!

Náplň práce:
- zajišťování provozu linek, strjoů a zařízení
- pravidelná údržba strojů a zařízení
- práce s výrobní dokumentací o údržbě
- výroba a opravy náhradnách dílů

Co od Vás očekáváme:
- střední vzdělání - vyučen v oboru elektro, nebo strojním oboru
- manuální a technická zručnost
- znalost čtení technické a výkresové dokumentace
- zkušenost v oboru oprav strojů výhodou
- samostatnost, spolehlivost, zájem o obor
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Na oplátku Vám nabízíme
- mzdu odpovídající Vaší kvalifikaci a výkonu.
- zaměstnání v silné nadnárodní společnosti.
- pracovní dobu pouhých 37,5 hodiny týdně.
- 5 týdnů dovolené.
- pravidelná odborná školení v oboru.
- výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, výhodný tarif od mobilního operátora, pravidelná odborná školení.

Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně (69. budova areál Svit) v pracovní dny 7-13 hodin.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Rubena, s.r.o.
  • Termin: 1.12.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Zlín
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.1.2023