Sportovní poradce - INTERSPORT-SPORTOVNA

PROROK SPORT, s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Popis pracovní pozice
Do přátelského a sportovního kolektivu hledáme pozitivně naladěného kolegu, kolegyni se vztahem ke sportu, který/á má přirozený talent komunikovat.
Co tě u nás čeká
o Práce s prémiovými sportovními produkty
o Budeš radit zákazníkům - sportovcům dle svých profesních znalostí a sportovních zkušeností
o Tvá specializace bude obuv a textil pro běh, turistiku, fitness aj.
o Práce s pokladním a skladovým systémem
o Účast na sportovních a testovacích akcích
o Odpovědnost za svěřenou sportovní kategorii, kterou si sám zvolíš dle svého sportovního zaměření
Co bys měl/a umět a mít
o Kladný vztah ke sportu a aktivně jej provozovat
o Obchodního ducha a chuť posouvat se profesně dopředu
o Dobrou znalost práce na PC (MS office, outlook, chrome)
o Základní znalost anglického jazyka (výhodou)
o Zkušenosti s maloobchodním prodejem (výhodou)
o Znalost sportovního oblečení, obuvi a vybavení (výhodou)
o Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
o Týmového ducha
Co nabízíme
o Plat od 30.000,- Kč + provize z prodeje
o Bonusy/prémie, VIP ceny na produkty, Multisport, testování, školení
o Pozitivní a přátelský kolektiv
o Možnost kariérního růstu na produktového manažera v našem e-shopu SPORTOVNA
o Zázemí rostoucí společnosti věnující se prodeji sportovního vybavení již 30 let
o Práce v centru Rožnova pod Radhoštěm

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PROROK SPORT, s.r.o.
  • Termin: 1.12.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022