Výrobní dělník/ manipulant

Schreiber Czech Republic s.r.o. Středočeský kraj, Benešov
Plný úvazek

20500 — 24000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště Benešov
Náplň práce: Pomoc s výrobou smetanového sýra na výrobní lince, Příprava a paletizace zakázek, Manipulace s hotovými výrobky
Požadavky: Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou práci, Manuální zručnost
Nabízíme - přátelský tým a důkladné zaškolení,5 týdnů dovolené, nástup IHNED, příspěvek na stravování, svoz pro zaměstnance, pokud mu nenavazuje dopravní spoj na počátek nebo konec směny
První kontakt e-mailem, telefonicky po - pá

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Schreiber Czech Republic s.r.o.
  • Termin: 15.10.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Benešov
  • Plat: od 20500 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 6.12.2022