Řidič autobusu

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. Jihomoravský kraj, Blansko
Plný úvazek

40000 — 43000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 40.000 Kč
Náplň práce: Linková přeprava cestujících v okolí Kunštátu-Olešnice.
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* průměrnou mzdu 40.000 Kč + diety 2.500 Kč
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.
Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naši společnost.
Zaměstnanecké výhody: cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor, stabilizační půjčka, flexipasy, penzijní pojištění 100 Kč.
Kontakt možný osobně na adrese: Nádražní 286/8, 680 01 Boskovice, telefonicky Po-Pá v čase 7.00-14.00 hod na č. 606773222 nebo na e-mail. adrese: personalni@icomtransport.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • Termin: 11.12.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Blansko
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 15
  • Datum ukončení: 6.12.2022