NÁSTROJAŘ / NÁSTROJAŘKA

KP - KOPRO s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

25000 — 40000 Kč

I ABSOLVENT. Nástup ihned. Svůj strukt. životopis zasílejte prosím na emailovou adresu: personalni@kp-kopro.com, tel: 731 152 542. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod
Požadujeme: SOU/SŠ - strojírenský obor, čtení výrob. výkresů, manuální zručnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu, znalost technologie vstřikování plastů a znalost práce s měřidly výhodou.
Náplň práce: výroba a kompletace nástrojů pro zpracování plastů, provádění jejich údržby a případných oprav, obrábění kovů, ruční obrábění a zpracování kovových materiálů - řezání, stříhání, pilování, vrtání, ohýbání, obsluha konvenčních strojů - bruska, frézka, soustruh, broušení a leštění forem, kontrola formy k výsledné expedici
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, zaměstnání na HPP, firemní benefity, např. příspěvek na podnikové stravování, zaškolení na VZV, jeřábnické zkoušky, docázkové bonusy, bonus za doporučení kolegy, firemní akce

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KP - KOPRO s.r.o.
  • Termin: 15.10.2022
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.12.2022