samostatný/á nákupčí

Montpetrol - Plus, s.r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

28000 Kč

Náplň práce: vystavování objednávek a jejich evidence, sběr informací, průzkum trhu, zpracování informací a tvorba analýz, zpracování poptávek za materiál, spolupráce s dalšími odděleními, výborné komunikační dovednosti, SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou, ochotu učit se nové věci a schopnost pro detail, komunikace v anglickém jazyku, němčina výhodou, praxe v nákupu výhodou. Práce s PC - Microsoft Office. Flexibilita, týmová práce, komunikativnost, příjemné vystupování.
Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti,. Zajímavá práce v dynamickém kolektivu. Příjemné pracovní prostředí. Možnost dalšího profesního růstu a seberealizace. Systém zaměstnaneckých výhod a benefitů -5 týdnů dovolené. Finální úroveň základní mzdy závisí od individuálních schopností a zkušeností vybraného kandidáta. Kontakt na mail: kovac@montpetrol.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Montpetrol - Plus, s.r.o.
  • Termin: 3.10.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.12.2022