Obsluha kamer - OZP

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Dohoda o pracovní činnosti

8100 Kč

Hledáte stabilní práci, ve stabilní nadnárodní společnosti? Chcete mít jistoty práce, kde dostanete mzdu vždy včas? Jestli ano, přidejte se k nám! Práce je vhodná i pro OZP/OZZ.

Náplň práce:
- Obsluha bezpečnostních systémů - práce s kamerovým systémem (1-6 obchodních jednotek (podle velikosti a rizikovosti obchodů) připojených na jednom stanovišti
- Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
- Telefonická komunikace s SBS, manažery nebo pracovníky Auto Týmů
- Online monitorování prodejní plochy obchodů se zaměřením na rizikový sortiment, kontrola a dodržování procesů
- Výkonnost a efektivita jednotlivých operátorů je měsíčně vyhodnocována na základě počtu a hodnoty zjištěných incidentů a zachráněného zboží.
- Reakce na alarmy EAS a EZS systémů

Práce na 4-6h/den - dle rozpisu případně individuální domluvy.
Požadujeme:
- Znalost práce na PC - podmínkou
- Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
- Chuť a ochotu pracovat
- Spolehlivost, dochvilnost
- Podmínka věk 18 let
- Pravidelnou docházku
- Čistý rejstřík trestů

Nabízíme:
Individuální plánování směn, dále:
- Nástup možný dle domluvy
- Práci na DPČ
- Odměna vyplácena vždy a včas do 15. dne následujícího měsíce
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci

Práci v 8 mi a 12 ti hodinových směnách.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

  • Zaměstnavatel: B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
  • Termin: 15.10.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 8100 Kč
  • Počet volných míst: 8
  • Datum ukončení: 6.12.2022