Řidiči / údržbáři

Domov NaNovo, příspěvková organizace Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

23500 — 27000 Kč

z: 03.10.2022 Místo vhodné i pro OZP, na dobu určitou s možností prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. Osobní kontakt v sídle na adrese: Poštovní 912, Studénka ve dnech Po - Pá od 07:00 - 15:00 hod.

Náplň práce:
- Řízení motorového vozidla,
- Údržba a opravy v objektech, údržba pozemků a komunikací apod.

Požadavky:
- Výpis z Rejstříku trestů,
- Řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, benefit T-mobile.

Životopisy zasílejte nejlépe do 10.10.2022 na adresu:
Domov NaNovo, p.o., Poštovní 912, 742 13 Studénka nebo e-mail - mzdova@dnanovo.cz.

Kontakt: p. Miroslava Čeliňáková
Tel.: 731 535 905

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Domov NaNovo, příspěvková organizace
  • Termin: 1.11.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 23500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.12.2022