Pracovník / pracovnice v sociálních službách - pečovatel / pečovatelka

AHC a.s. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

24000 — 27000 Kč

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:30 do 15:00 hod. nebo e-mailem ddprepychy@seznam.cz.
K výkonu práce potřebujete:
- zájem o oblast sociálních služeb
- empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
- schopnost týmové práce
- zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
- zdravotní a trestní způsobilost
- základní znalost práce na PC.
Vaším úkolem bude:
- pomoc s oblékáním klientů a s osobní hygienou, podávání stravy
- doprovody, aktivizace, výměna lůžkovin
- třídí a připravuje špinavé prádlo pro odvoz do prádelny, dováží a ukládá čisté ložní a osobní prádlo
- provádí záznamy péče v elektronické podobě
- spolupráce se zdravotním úsekem
- je klíčovým pracovníkem, tj. podílí se na tvorbě a aktualizaci plánu péče a na individuálním plánu klientů, pro něž je klíčovým pracovníkem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AHC a.s.
  • Termin: 15.10.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 3.12.2022