SKLADNÍK / SKLADNICE

NAD obal, s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

30000 Kč

- Náplň práce: Pozice skladníka představuje správu a odpovědnost za naskladňování a vyskladňování zboží. Pohyb a manipulace se zbožím. Obsluha vysokozdvižného vozíku, udržování čistoty ve skladech. Nakládka a vykládka řidičům.
- Dále nabízíme: Hlavní pracovní poměr; Odborné zaškolení na VZV; Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou po uplynutí 1 roku; Příplatky za práci přes čas; po odpracovaných 6-ti měsících stravenkový paušál za každý odpracovaný den; Nástupní plat od 30.000 Kč, dle praxe a odbornosti, kterou zájemce prokáže.
- pozice vhodná pro zdravé i osoby OZP (chráněná dílna)
- Dále požadujeme: - pracovitost, samostatnost, flexibilní přístup k práci, spolehlivost; týmového ducha; výhodou oprávnění řízení vysokozdvižného vozíku; cit pro pořádek a efektivní organizaci práce.
- Nástup možný IHNED

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NAD obal, s.r.o.
  • Termin: 10.10.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 2.11.2022