Ostraha prodejny DM drogerie

Protektia s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

110 Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po-Pá 9:00 - 16:00 hodin.

Místo výkonu práce:
DM drogerie - Nádražní 2 a, 602 00 Brno-střed
DM drogerie - Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost jazyka českého slovem i písmem, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. p. Svatava Šašková 721 954 166 Po-Pá od 9:00 -16:00 hod.,
Email: nabor1.centrum@protektia.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Protektia s.r.o.
  • Termin: 1.11.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 110 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 3.12.2022