Obsluha půjčovny lyžařského vybavení

VANCL sport s.r.o. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazekDohoda o provedení práce

30000 Kč

Na zimní sezónu 2022/2023 rozšiřujeme náš tým o nového člena
Nabízíme zajímavou pracovní pozici:
Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - Vancl sport Vrchlabí
Náplň práce:
- obsluha půjčovny lyžařského vybavení
- poradenství a prodej v oblasti lyžařského vybavení
- poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů
Nabízíme:
zaškolení v oblastech:
- maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení
- servisování lyží a snowboardů
- práci v příjemném prostředí a kolektivu
- firemní benefity
- profesní růst
- Možnost plného pracovního úvazku na HPP či formou brigády na DPP
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- sportovně založený/á
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- řidičské oprávnění skup. B (není podmínkou)
- týmové myšlení
- časovou flexibilitu
- spolehlivost
- preciznost
- komunikační dovednost
- práce s PC
Mzda: od 30.000,- Kč / měsíc
Nástup od 1.11.2022- 31.3.2023
kontaktujte nás na tel:. +420 739 506 063
Životopis prosím zasílejte na e-mail: info@vanclsport.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VANCL sport s.r.o.
  • Termin: 1.11.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.12.2022