Produktový manažer - manažerka

JUTA a.s. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

40000 — 60000 Kč

Detail pracovní pozice

PRODUKTOVÝ MANAŽER - MANAŽERKA
Požadujeme:
- VŠ ekonomického nebo technického směru,
- samostatnost, odpovědnost a proaktivní přístup,
- kreativní a analytické myšlení,
- aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyk výhodou,
- znalost nástrojů marketingu,
- řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat,
- pokročilá znalost práce na PC,
- zkušenosti z podobné činnosti výhodou.
Pracovní náplň:
- marketingový průzkum s cílem vyhledávat výrobní produkty pro stávající technologie,
- analyzovat požadavky trhů pro vývoj a prodej nových výrobků,
- aktivní hledání uplatnění stávajících výrobků,
- aktivní činnost při vývoji a následném prodeji nových výrobků.
Nabízíme:
- stabilní zázemí silné společnosti,
- dlouhodobou perspektivu,
- pomoc při řešení bydlení,
- zaměstnanecké benefity,
- mzdu až 60 000 Kč.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JUTA a.s.
  • Termin: 3.10.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.12.2022