Metodik kvality sociálních služeb

Diecézní charita Brno Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Zkrácený úvazek

13500 — 15000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
- úvazek 0,5 s možností doplnění další činností v sociálních službách do celého úvazku

Náplň práce:
- metodická podpora sociálních služeb a pracovníků sociálních služeb
- výkon související s činností v oblasti kvality sociálních služeb
- poradenská a konzultační činnost pracovníkům sociálních služeb
- metodická podpora při zavádění legislativních změn v oblasti sociálních služeb do praxe
- sledování výkonnosti sociálních služeb dle požadavků donátorů
- statistická činnost

Předpoklady:
- znalost legislativy - zákon o sociálních službách a související předpisy
- zkušenost s inspekcí Standardů kvality sociálních služeb (hodnocený nebo hodnotitel) výhodou
- zkušenost se zaváděním nebo revizí Standardů kvality sociálních služeb (zkušenost s více typy služeb) výhodou
- zkušenosti se zpracováním metodik služeb / metodickou činností vítána
- praxe v poskytování sociálních služeb min. 3 roky - výhodou pozice vedoucího služby nebo sociálního pracovníka

Požadujeme:
- vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o soc. službách
(vysokoškolské, min. VOŠ)
- velmi dobrá znalost uživatelské práce PC
- velmi dobré komunikační, organizační schopnosti, samostatnost
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost sebeřízení
- analytické myšlení, pečlivost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- samostatnou práci ve stabilní a zavedené organizaci, kterou mají lidé rádi
- možnost spolupráce s odborníky v oblasti kvality sociálních služeb a odborný růst v této oblasti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
- flexibilní pracovní doba
- stravenky

Životopis s motivačním dopisem nebo dotazy k pracovní pozici můžete zasílat na e-mail lenka.kabrhelova@tisnov.charita.cz do 16.10.2022.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, nastoupit k nám můžete po dohodě s Vámi.

Zaměstnanecké výhody: vzdělávání, stravenky, 5. týden dovolené navíc

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diecézní charita Brno
  • Termin: 1.11.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 13500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.10.2022