Poradce specialista

Úřad práce České republiky Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

19730 Kč

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů: Poradce specialista
Místo výkonu poráce: Chrudim
Hlavní náplň činnosti: Zajišťování agendy při zprostředkování zaměstnání, Poskytování poradenství a odborných informací uchazečům o zaměstnání v oblasti
zaměstnanosti, Vypracovávání individuálních akčních plánů ke zvýšení uplatnitelnosti na trhu práce, Individuální a skupinová práce s uchazeči a zájemci o zaměstnání
Kvalifikační a další požadavky: Minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou, Výborná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost, profesionální vystupování, psychická odolnost
Pracovní podmínky:platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, pružná pracovní doba – plný úvazek, předpokládaný nástup od 01.11.2022, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 05.10.2022 na e-mailovou adresu
eva.polakova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění
požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.11.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 19730 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.12.2022