Referent/ka příjmu materiálu

AIR POWER s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

26000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

Směnnost: 1-směnný provoz (6.00 - 14.30h)
Mzdové podmínky: 26000 - 28000,-Kč měsíčně
Nástup: možný ihned
Náplň práce:
" kontrola materiálu na vstupu do společnosti
" manuální skladnické práce
" kontrola a vyřízení celních dokumentů
" zadávání správných hodnot do interního systému
" označování materiálu interním značením
" práce se skenerem, čtečky kódů materiálu
" kontrola počtu kusů, kvalita obalu a kvalita palet
" kontrola hodnot přijímaného zboží s dodacími listy
" potvrzování dokumentů dodavatelským společnostem
" označování zboží interními štítky
Požadujeme:
" vzdělání SŠ/vyučen
" praxe v oboru vítána
" pečlivý přístup k práci, ochota učit se novým věcem
" znalost práce na PC (Word, excel, outlook)
" organizační schopnosti
" řidičský průkaz sk. B
" trpělivost, serióznost, spolehlivost
" zručnost, pracovitost, ochota práce v kolektivu
" ochota práce přesčas
Nabízíme:
" 1-směnný provoz, 5 pracovních dní v týdnu
" týden dovolené navíc
" stravenkový paušál, objednávání obědů
" možnost parkování (auto, kolo)
" dobrá dopravní dostupnost (Plzeň, areál Škoda - VIII. brána)

Kontakt: AIR POWER s.r.o., Jižní Předměstí 2942, 301 00, Plzeň, www.airpower.cz
Personální oddělení: +420 378 156 506, blanka_strnadkova@airpower.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AIR POWER s.r.o.
  • Termin: 3.10.2022
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.12.2022