Technik BOZP / Bezpečnostní technik

Nestlé Česko s.r.o. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Pravidelné vyhledávání a hodnocení rizik z pohledu BOZP a PO, Koordinace preventivních a nápravných opatření, Provádění kontrol BOZP na pracovišti, Zajišťuje plnění legislativních požadavků v oblasti BOZP a PO, Komunikuje s orgány státní správy (KHS, OIP, HZS). Zpracovává instrukce v rámci ISO 45001 a platné české legislativy, Školení zaměstnanců, dodavatelů a návštěv z BOZP a PO, Vede projekty na plnění legislativních i Nestlé požadavků pro BOZP a PO

- Požadavky: VŠ bezpečnostního inženýrství výhodou, Odborná způsobilost v bezpečnosti práce (prevenci rizik) a požární ochraně výhodou, Znalost ISO 45001, 14001 výhodou, Anglický jazyk komunikativně slovem i písmem, Organizační schopnosti, komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, časová flexibilita a odolnost vůči stresu

- Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 4.800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40.000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24.500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
- Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Nestlé Česko s.r.o.
  • Termin: 1.11.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.2.2023