SPECIALISTA / SPECIALISTKA PRODEJE

DSK stavebniny s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

36000 — 44000 Kč

Náplň práce: prodej stavebního materiálu, tvorba cenových nabídek a odborné poradenství zákazníkům, vedení administrativní agendy na provozovně, příjem, výdej, kontrola a manipulace se zbožím, odpovědnost za sortiment zboží na prodejně, spolupráce na inventurách, měsíčních kontrolách skladu.
Požadujeme: SŠ vzdělání stavebního nebo obchodního směru výhodou, znalost stavebních materiálů, technologických postupů výhodou, zkušenost s prodejem stavebnin výhodou,
uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook), znalost Pohody výhodou, průkaz řidiče VZV výhodou, smysl pro obchod, komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu, flexibilitu.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou působností na trhu, spolupráci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned nebo dle domluvy, pracovní poměr na dobu neurčitou po prvním roce, přátelskou a otevřenou atmosféru, nákup zboží ze sortimentu firmy za zvýhodněné ceny, možnost využít firemní tarify pro soukromé volání, možnost zapůjčení firemní techniky, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, provize z prodeje, sleva na sortiment DSK stavebnin
Nejdříve prosíme zaslat CV na personalni@dskstavebniny.cz, poté budou vybraní uchazeči pozvání na osobní pohovor.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DSK stavebniny s.r.o.
  • Termin: 1.11.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 36000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.10.2022