Dělník chemické výroby s náborovým příspěvkem 36000 Kč

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Plný úvazek

24290 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- Plnění sudů, vaků, krabic a pytlů daným výrobkem
- Obsluha plnících zařízení, vah, transportních dopravníků, svářečky, zdvihacího zařízení, vysokozdvižného vozíku
- Příprava obalů před plněním, jejich označování, plnění, dovažování, uzavírání a zajišťování včetně případné paletizace
- Sledování plnění obalů a vyřazování naplnění obalů při nestandardním vzhledu produkce
- Transport a manipulace s obaly či s obalovými jednotkami a jejich předepsané řazení
- Pravidelný odběr vzorků případně odběr vzorků mimořádných
- Čištění výrobního zařízení, úklid pracoviště a provozu
- Provádění drobné preventivní údržby včetně kontroly technického stavu zařízení
- Práce na 12-ti hodinové směny nepřetržité
Požadujeme:
- Vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
- Platný průkaz na VZV případně zkušenost s obsluhou VZV - výhodou
- Dobrý zdravotní stav - fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky více jak 25 kg
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Časová flexibilita
Nabízíme:
- Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
- 3 měsíce zkušební doba
- 5 týdnů dovolené
- Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti a provozu
Náborový příspěvek - až do výše 36000 Kč dle pravidel společnosti
Zaměstnanecké výhody:
- Firemní zvýhodněné stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
- Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání pracovního poměru
- Závodní rekreace
- Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží
- Další benefity a informace na www.spolchemie.cz/cs/kariera

Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 14:00 hod nebo osobně, nejlépe po telefonické domluvě

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Termin: 15.10.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 24290 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022