Referenti krizového řízení a provozních činností

Město Český Těšín Moravskoslezský kraj, Karviná
Plný úvazek

23390 Kč

Detail pracovní pozice

Stručný popis pracovní pozice:
Samostatné zajišťování úkolů souvisejících s připraveností obce na řešení mimořádných událostí a krizových stavů, rozpracování úkolů krizového plánu kraje, plnění funkce tajemníka bezpečnostní rady obce, zabezpečování plnění úkolů obce s rozšířenou působností a obce podle zákona o zajišťování obrany ČR a zákona o branné povinnosti, plnění úkolů stanovených na úseku hospodářských opatření pro krizové stavy. Zabezpečování ekonomické agendy, sestavování návrhu a sledování čerpání rozpočtu odboru občanskosprávního, zpracování rozborů hospodaření, plnění funkce dílčího správce rozpočtu.
Jedná se o kumulovanou pracovní náplň s převahou ekonomické agendy.

Požadavky na uchazeče:
- dobrá orientace v legislativě související s vykonávanou činností, zejména v zákonech:
- č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon),
- č. 241/2000 Sb., o hospodářských opatřeních pro krizové stavy a o změně některých
souvisejících zákonů
- č. 239/2000 Sb., o integrovaném záchranném systému a o změně některých zákonů
- č. 222/1999 Sb., o zajišťování obrany České republiky
- č. 133/1985 Sb., o požární ochraně
- č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv
- č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti při zajištění ochrany obyvatel a krizovém řízení vítána
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti při přípravě a realizaci hospodářských opatření pro krizové stavy vítána
- orientace v hospodaření územních samosprávných celků, vyhláška č. 412/2021 Sb., o rozpočtové skladbě
- výborná znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet)
- časová flexibilita, psychická odolnost
- schopnost týmové spolupráce
- samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B
- psaní všemi deseti vítáno

Informace o zaslání přihlášky naleznete zde: https://www.tesin.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-dle-zak-c-312-2002-sb-na-obsazeni-pracovniho-mista-referent-krizoveho-rizeni-a-provoznich-cinnosti/d-12100

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Město Český Těšín
  • Termin: 10.10.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 23390 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.10.2022