Fyzioterapeut, odborný fyzioterapeut

Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

33500 — 47000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- práce v jednosměnném pracovním režimu - 40 hodin týdně
Požadujeme:
- zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu "B"
- trestní bezúhonnost
- slušné jednání, komunikativnost
- schopnost týmové práce, spolehlivost, flexibilitu

Benefity:
- možnost vyzkoušet si pracovní činnost přímo na pracovišti Domova, kde by zájemce svou činnost vykonával
- silná odborová organizace
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění ve výši 1.000,- Kč měsíčně
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na dovolenou ve výši 3.000,- Kč
- vitamínové balíčky
- vstupenky na kulturní a sportovní akce i pro rodinné příslušníky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace
  • Termin: 1.10.2022
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 33500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022