LEKTOR / LEKTORKA poradenských programů - Základy finanční gramotnosti a pracovněprávní problematiky

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

250 Kč

- Náplň práce: vedení poradenských programů pro nezaměstnané; obsah programu: 1. Finanční gramotnost
- základní pojmy finanční gramotnosti, rodinný rozpočet, finanční produkty, zadlužení, exekuční proces, oddlužení, dávky pomoci v hmotné nouzi, příklady
2. Pracovněprávní gramotnost
- pracovní smlouva, uzavření a ukončení pracovního poměru, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti, odvody sociálního a zdravotního pojištění, mateřská a rodičovská dovolení, typy důchodu, příklady apod.
- Požadujeme: VŠ/VOŠ vzdělání, praxi s obdobnou činností, výborná znalost práce na PC (Word, Internet); komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování; ŘP skupiny B
- Nabízíme: mMísto konání: Hradec Králové, popř. další města v Královéhradeckém kraji (dle domluvy); délka trvání 1 poradenského programu: 6 pracovních dnů (po sobě jdoucích), 5 hod./den; veškeré vybavení: skripta, dataprojektor, notebooky, tiskárna apod.; délka spolupráce dle Vašich časových možností, preferujeme dlouhodobější spolupráci; zázemí české společnosti s dlouholetou historií
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
  • Termin: 15.9.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 250 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.2.2023