Hosteska / Promotér - bílá technika a tv - Praha

Michal Štulla Hlavní město Praha,
Dohoda o provedení práce

150 — 190 Kč

Hledáme šikovné a komunikativní promotéry na prezentaci a prodej bílé techniky a televizorů. Promo bude probíhat pravidelně na vybraných prodejnách po celé České republice. Máte skvělou možnost stát se ambasadorem prestižní značky s možností dlouhodobé spolupráce a pravidelného přivýdělku. Tak neváhejte a připojte se do týmu!

Odměna: 150 – 190 Kč / hod dle prodejů + extra bonusy za vybrané prodané modely

Pracovní doba:

– pondělí, čtvrtek, pátek 16:00 – 20:00, neděle 14:00 – 20:00

– pátek 15:30 – 19:30, sobota 10:00 – 16:00, neděle 13:00 – 19:00 / na vybraných prodejnách úterý 15:00 – 20:00, středa 15:00 – 20:00, čtvrtek 14:00 – 20:00

Prodejny: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav Olympia, Pardubice, Praha, Plzeň, Zlín

Náplň práce: prezentace a prodej bílé techniky a televizorů

Požadavky:

– spolehlivost, komunikativnost

– základní orientace v elektronice

– ochota učit se novým věcem

– možnost dlouhodobé spolupráce

– zkušenosti s promem výhodou

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání:

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Michal Štulla
  • Termin:
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 150 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 31.12.2022