Úklidový pracovník/ce

RANOB s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Zkrácený úvazekDohoda o provedení práce

11200 — 11500 Kč

Vhodné pro OZP s max. 2. st. invalidity, absolvetny bez praxe

Upřesňující
informace7).
Heslovitě: Náplň práce:
- úklid kancelářských, sociálních a nebytových prostor administrativní budovy v ranních a dopoledních hodinách
- vedení výkazové dokumentace
- odpadové hospodářství
- komunikace se zákazníkem
Pracovní doba : 6,00 - 11,30hod.

Požadavky:
- místo je vyhrazeno pro osobu invalidní
- vhodný zdravotní stav pro výkon úklidových prací
- flexibilita, samostatnost, důslednost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
- dostatečné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- kladný vztah k pořádku a čistotě
- manuální zručnost v úklidu - praxe v oboru vítána

Nabízíme:
- práce v moderním a čistém prostředí
- práce v příjemném a zavedeném kolektivu
- pracoviště v centru Ostravy - dobrá dostupnost MHD
- zkrácená pracovní doba
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- místo je vhodné pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné
- možnost vyššího výdělku výkonem mimořádných prací

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: RANOB s.r.o.
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 11200 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 8.10.2022