Operátor výroby/dělník ve výrobě

Snoeks Automotive CZ s.r.o. Ústecký kraj, Teplice
Plný úvazek

23000 — 25000 Kč

Hledáte práci na 2 směny v čistém prostředí? Chcete se podílet na výrobě zajímavých komponentů a nástaveb do užitkových vozů? Nabízíme možnost stát se členem výrobního týmu stabilní nizozemské firmy s více než 60letou tradicí, která sídlí v průmyslové zóně III v Krupce u Teplic.
CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:
Montáž a kompletace dílů určených pro přestavby dodávek
PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE:
Jste manuálně zručný/á
Jste pracovitý/á, spolehlivý/á, pečlivý/á, ochotný/á učit se nové věci
Máte smysl pro disciplínu, dodržování pracovních postupů i pořádku
Jste flexibilní a nemáte problémy s pravidelnou docházkou
KDY LZE ZAČÍT:
Ihned / dle dohody
CO NABÍZÍME:
Osobní ohodnocení až 3 000 Kč měsíčně a v případě opravdu nadstandartního výkonu dalších až 1 800 Kč navíc, Nadstandartní příplatek za práci přesčas
Týden dovolené NAVÍC (celkem 5 týdnů)
Náborový bonus 10 000 Kč, Příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
Hlavní pracovní poměr přímo v kmenu, 13. plat, Stravenkový paušál
Bonus za doporučení nového zaměstnance 15 000 Kč
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, Flexi poukázky, Firemní akce

V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Snoeks Automotive CZ s.r.o.
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Teplice
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 5.10.2022