MISTR/OVÁ VE STAVEBNICTVÍ

HINTON, a.s. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i divize speciálního zakládání staveb a hliníkové fasády. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!
Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Mistr.
Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy? Chcete rozvinout své stávající zkušenosti? Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu? Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?
Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci se stavbyvedoucím a vašim týmem) včasné dokončení stavebního projektu.
Pracovní náplň: řízení a kontrola stavebních prací na stavbách v Českých Budějovicích; koordinace podřízených zaměstnanců; kvalitní řízení stavebních zakázek; spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli.
Co se vám na dané pozici bude hodit: znalosti na úrovni SŠ vzdělání v pozemním stavitelství; praktické dovednosti na PC- MS Office (Word, Excel) uživatelsky; týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, osobní přístup a rozhodnost.
Co nabízíme a proč se přidat právě k nám? Férový přístup- co slíbíme, to plníme; zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu- v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy; možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi- sledujeme trendy; kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti- klademe důraz na ochranu života a zdraví; dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst- zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj; platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení; prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti- vážíme si dobře odvedené práce.
Zaměstnanecké výhody: notebook a mobilní telefon, prémie, stravenky, karta Multisport, firemní akce, 25 dní dovolené, pravidelné vzdělávání a rozvoj a další benefity.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: HINTON, a.s.
  • Termin: 5.8.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 4.10.2022