pracocník/ce OTK, metrolog

T Machinery a.s. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

25000 — 32000 Kč

Náplň práce: vstupní, mezioperační a výstupní kontrola výrobků ve strojírenské firmě, po zapracování možnost přechodu na pozici metrologa.
Požadujeme: odborné vzdělání v oblasti strojírenství, praxe na pozici technické kontroly ve strojírenské firmě, znalost problematiky svařování kovů, orientace v kontrolních protokolech, v dokumentaci kvality a technických normách, znalost práce s 3D měřícími zařízeními výhodou, čtení technické dokumentace, znalost práce s PC, ŘP sk. B, manuální zručnost, preciznost, samostatnost.
Bonusové volno 5 dnů, příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování a ubytování, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna přiživotních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny, zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, možnost pronájmu firemního rodinného domu.
Kontakt na tel. 725 862 968, 518 391 560 od 6:00 do 14:30 hod, na mail: kotaskova@tmachinery.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: T Machinery a.s.
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.10.2022