Pracovník/ pracovnice pobočky

Okna Macek a.s. Středočeský kraj, Kladno
Plný úvazek

19700 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou,
- znalost práce na PC,
- komunikativnost,
- profesionální a příjemné vystupování,
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Náplň práce:
- zpracování požadavků zákazníků,
- vytváření cenových nabídek,
- uzavírání smluv o dílo.

Nabízíme :
- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti,
- různorodou práci v příjemném pracovním prostředí,
- elektronickou stravenku v hodnotě 150,-Kč/den,
- základní mzdu + odměny za uzavřené smlouvy.

K výběrovému řízení budou pozváni vybraní uchazeči.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište KLADNO.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Okna Macek a.s.
  • Termin: 16.5.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 19700 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.10.2022