OBRÁBĚČ / OBRÁBĚČKA KOVŮ, NÁSTROJAŘ / NÁSTROJAŘKA

SQS Vláknová optika a.s. Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

24000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
o Výroba obrobků, funkčních vzorků a prototypů podle výkresové dokumentace
o Navrhování technologických postupů výroby obrobků
o Spolupráce na vývoji nových výrobků a přípravků

Požadavky:
o Vyučení v oboru (SOU - nástrojař, strojní zámečník, obráběč kovů), praxe vítána
o Orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost
o Znalost práce na konvenčních strojích (frézka, soustruh, bruska na plocho, bruska na kulato apod.)
o Zkušenosti s výrobou plechových dílů (stříhání, ohýbání)
o Zkušenosti s montáží konstrukcí ze stavebnicových profilů (Item, Bosch, apod.) výhodou
o Zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů a drátové řezačky výhodou
o Ochota učit se novým věcem

Výhody:
o Práce na 1 směnu (6-14:30) v příjemném prostředí v centru Nové Paky, volné víkendy a svátky
o Zajímavá náplň práce, pohodový kolektiv
o Nástup ihned nebo dle dohody, pracovní smlouva na dobu neurčitou
o Systém benefitů a odměn (odměny za zlepšovací návrhy, firemní kurzy AJ, 1500 Kč měsíčně za splnění docházky, stravenkový paušál cca 1700 Kč, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu za dotované školkovné a další)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SQS Vláknová optika a.s.
  • Termin: 1.10.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.10.2022