Uklízeč / uklízečka administrativních prostor

FALANX PATRON spol. s r.o. Pardubický kraj, Chrudim
Dohoda o provedení práceZkrácený úvazek

4000 Kč

Detail pracovní pozice

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP !

Místo výkonu práce: Chrudim - Za Pivovarem 611

NÁPLŇ PRÁCE:
úklid administrativní budovy (kanceláře, soc. zařízení, společné prostory, kuchyňky);
každý všední den, nejdříve od 15:30, doba úklidu cca 1-1,5 h
POŽADAVKY: pečlivost a smysl pro pořádek; zodpovědnost; samostatnost; trestní bezúhonnost
NABÍZÍME: odměna 4000,- Kč/měsíc + 2x ročně prémie za mytí oken; dlouhodobou spolupráci;
zázemí stabilní společnosti

První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese či telefonním čísle.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FALANX PATRON spol. s r.o.
  • Termin: 8.8.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 4000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.10.2022