Pracovník skladu tyčoviny

ARKOV, spol. s r. o. Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

28000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Slatiňany
Požadavky na pracovní dovednosti: základní znalosti prací na obráběcích stojích, manuální zručnost, zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností, chuť pracovat
Náplň práce: manipulace s hutním materiálem, práce na řezacích a obráběcích strojích, práce na strojní pile, vrtačka, fréza, soustruh, frézka, práce na PC, provoz pokladny, podílení se na inventarizaci
Výhodou bude: jeřábnická a vazačská zkouška, průkaz VZV
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, 25 dnů dovolené, fixní plat + roční a kvartální prémiový program, zajímavá a různorodá pracovní náplň, práce v jednosměnném provozu, případně placené přesčasy, -zaměstnanecké výhody, káva na pracovišti jako bonus
Pracovní doba: Po-Pá 7- 15:30
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ARKOV, spol. s r. o.
  • Termin: 15.8.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.10.2022