Nákupčí *

MP Krásno, a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

28000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁKUPČÍ *
POŽADUJEME: dokončené SŠ nebo VŠ studium se zaměřením na technologii potravin nebo potravinářství, znalost obchodu a logistiky potravin, orientace v tržním prostředí v oboru zpracování masa výhodou, znalost trhu masa v ČR i v zahraničí výhodou, komunikační a vyjednávací schopnosti, výborná znalost AJ slovem i písmem, znalost dalšího jazyka (francouzština, španělština, němčina) výhodou, řidičský průkaz sk. B, práce na PC, znalost práce v informačním systému SAP výhodou, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup, odolnost vůči stresu.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění nákupních procesů v souladu s nákupní politikou společnosti,
komunikace se schválenými nebo potenciálními dodavateli dle firemních standardů, zpracování objednávek na nákup surovin (jatečná těla, výsekové maso, suroviny a hotové výrobky) včetně jednání o ceně, vyřizování reklamací, spolupráce s ostatními manažery nákupu a dalšími odděleními - logistickou kanceláří, back office a s dalšími souvisejícími zaměstnanci (výroba, sklad, logistika, hygiena atd.), kontrola úplnosti a schválení přepravních dokladů, včetně mezinárodních, analýzy a prognózy vývoje trhu s masem, návrh spekulativních nákupů, evidence živočišných odpadů, evidence vah, přepravní logistika s dohledem na využití kontejnerů, evidence cen a plánu dodávek dle platných harmonogramů, zajištění vytížení a logistiky příjmových ramp dle požadavků skladu a následná kontrola, příprava podkladů pro administraci za účelem zadávání dat do informačního systému, komunikace s orgány VET a obsluha importního portálu OVP.
NABÍZÍME: jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, atraktivní
a různorodou práci, s vysokou mírou samostatnosti, příjemný kolektiv, stabilizační odměny, flexibilní pracovní dobu, notebook, až 6 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění,
příspěvek na dopravu/ubytování, konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání, slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů, zaměstnanecké balíčky (1x týden), dotované stravování přímo v areálu společnosti, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, atd.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@krasno.cz, zn. Nákupčí.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
  • Termin: 15.8.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.10.2022