Technolog chemik - vodohospodář

KORADO, a.s. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

35000 — 38000 Kč

Hledáme šikovného absolventa VŠ chemicko-technologické na pozici technolog chemik.

NÁPLŇ PRÁCE:
Do pracovní činnosti spadá řízení a rozvoj neutralizační stanice průmyslových vod, výroba demivody, filtrace průmyslových vod a řízení provozu chemické předúpravy lakovny. Technolog dále ve spolupráci s externí poradenskou firmou zajištuje legislativní požadavky firmy v oblasti ochrany ovzduší, odpadového hospodářství, a technologické zkoušky nových chemických materiálů pro výrobu.

POŽADAVKY:
Znalost chemie - organická, anorganická
- ŘP skupiny B
- Základní komunikační dovednosti AJ nebo NJ
- Chuť se učit a rozvíjet svěřené technologické oblasti

NABÍZÍME:
Dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč), 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně. Po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KORADO, a.s.
  • Termin: 15.8.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 5.10.2022