Vedoucí oddělení pro styk s veřejností - oddělení PR a edukace (na dobu určitou 12 měsíců)

Muzeum loutkářských kultur Chrudim Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

22980 — 33790 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky pro výkon práce: dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, zkušenosti s vedením zaměstnanců min. 2 roky, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka, operativnost a časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazová práce o víkendech, svátcích, služební cesty apod.), schopnost samostatné tvůrčí činnosti, schopnost týmové práce, rozhodnost, samostatnost, systematičnost, didaktické a organizační schopnosti, kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi, psaný projev na výborné úrovni, uživatelská znalost (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, internet), orientace a zkušenosti s prací na sociálních sítích výhodou, pedagogické vzdělání nebo zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.) výhodou, znalost grafických programů a programů na úpravu videí výhodu, kladný vztah k dětem, znalost cizího jazyka výhodou, estetické cítění a výtvarný talent výhodou, trestní bezúhonnost podmínkou
Nabízíme: stabilitu příspěvkové organizace, možnost odborného růstu, zaměstnanecké výhody (200 hodin dovolené, stravenkový paušál, služební telefon i notebook, v případě nutnosti i home-office), zajímavou a tvůrčí práci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, přátelský kolektiv
Náplň práce: administrativní práce související s vedením oddělení, rozpočtová správa oddělení, organizace a plánování akcí MLK pro veřejnost včetně jejich realizace (Muzejní noc, Den dětí), tematické akce (Velikonoce, Duchůplné muzeum), pohádky, workshopy, koncerty, vernisáže, letní festival apod., komunikace s médii, správa webových stránek a sociálních sítí, vedení programů pro školy, vyhledávání příležitostí k propagaci muzea, zpracovávání podkladů pro propagaci a komunikace s grafikem, aktivní spolupráce se sbírkovým oddělením muzea, fundraising, dotace
Odměňování: platová třída 11, plat od 22 980 Kč do 33 790 Kč podle zákona č. 262/2006Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Příplatek za vedení. Zkušební doba 3 měsíce. Po uplynutí 3 měsíců osobní ohodnocení.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 200 hodin dovolené při úvazku 1,0, stravenkový paušál, služební mobilní telefon a notebook

Termín pro podání přihlášky: do 31. 8. 2022. Ústní pohovory se budou konat v průběhu měsíce září 2022
Způsob zpracování přihlášky:
Přihláška do výběrového řízení (jméno, bydliště, telefon, e-mail)
Motivační dopis
Strukturovaný životopis
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Pozn.: Úředně ověřené kopie o dosaženém vzdělání a výpis z trestního rejstříku bude třeba dodat před podpisem pracovní smlouvy.
Přihlášky označené VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ zasílejte na níže uvedenou kontaktní poštovní či e-mailovou adresu. Přihlášky lze odevzdávat také osobně na recepci Muzea loutkářských kultur.
Neúplné přihlášky budou vyřazeny.
Kontakt: Bc. Olga Havlíková, Vedoucí oddělení pro styk s veřejností
Pošt. adresa: Muzeum loutkářských kultur, Břetislavova 74, Chrudim 537 60
Email: puppets@puppets.cz
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či neobsadit pozici žádným z kandidátů.
Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání:
Poskytnuté osobní údaje bude MLK zpracovávat výhradně pro účely tohoto výběrového řízení, a to v souladu s právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete na www.puppets.cz. Uvedením své e-mailové adresy a telefonního čísla v přihlášce dává uchazeč souhlas s jejich zpracováním za účelem zefektivnění komunikace v rámci výběrového řízení (vyrozumění o termínech pohovorů, výzva k doplnění přihlášky, apod.). Osobní údaje uchazeče nebudou poskytnuty třetí osobě. Osobní údaje budou uchovávány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Muzeum loutkářských kultur Chrudim
  • Termin: 1.10.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 22980 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.10.2022